Isparta Prefabrik | Prefabrik Fiyatları | 0532 162 37 10
prefabrik modelleri, prefabrik evler, ısparta prefabrik
Isparta prefabrik, ısparta prefabrik imalatı, prefabrik firmaları
13396
page,page-id-13396,page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,ajax_fade,page_not_loaded,,columns-4,qode-theme-ver-10.0,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12,vc_responsive
 

Hakkımızda

VİLLASAV PREFABRİK

Villasav Prefabrik 2000 yılından bu zamana prefabrik sektörüne profesyonel hizmetler vermiş uzman ekibi ile yoluna devam etmektedir.
Tüm ürün ve hizmetlerimiz kalite standartlarında sunulmaktadır. Prefabrik konut veya şantiye gibi yapılarınızı uzman montaj ekibimiz çok kısa sürede hazır hale getirip anahtar teslimi yapmaktadır.
Tüm Türkiye’ye sevkiyat yaptığımız gibi yurt dışı şantiye ve prefabrik konut projelerinde de yer almaktan mutluluk duyuyoruz. Daima müşteri memnuniyetini prensip edinen firmamız her çeşit ihtiyacınıza hızlı ve en uygun teklifle çözüm getiriyor.

Siz de projenizi hayata geçirmek için ilk adımı ofisimize gelerek atın…

MİSYONUMUZ

Villasav Prefabrik’in misyonu, dünyada gelişen son teknolojiyi kullanarak, müşterilerine, kaliteli,dayanıklı ve ekonomik ürünleri en hızlı şekilde sunmak, geliştirdiği ürün ve teknolojilerle, müşteri memnuniyetini önceleyen kalite anlayışıyla faaliyet gösterdiği sektördeki lider konumunu sürdürmek ve her geçen gün artan ihracat potansiyeliyle bu konumunu ülke sınırlarının dışına taşıyarak, ülkesinin gelişimine katkı sağlamaktır.

VİZYONUMUZ

Dünyadaki son teknolojiyi kullanarak modern evşer ve her çeşit yaşam alanları üretmeyi hedefleyen Villasav Yapı Prefabrik’in vizyonu, müşterilerinin kullanım amaçlarına, kültürel taleplerine ve inşaat mahallindeki arazi ve doğa koşullarına uygun ürünler sunmaktadır.

  • Müşteri velinimetimizdir.
  • En önemli sermayemiz insan kaynağımızdır ve onların gelişmeleri için her türlü olanağı sağlarız.
  • Verdiğimiz söz şirket taahhütüdür.
  • Birbirimizi sever, sayar ve daima açık oluruz.
  • Zevkinize uygun tasarım ve imalatı en kısa sürede gerçekleştiririz.

DENEYİM VE TECRÜBE

Villasav Prefabrik kurulduğu 2000 yılından günümüze her geçen gün artan dinanizmi, kalitesi ve müşteri potansiyeli ile siz değerli müşterilere hizmet vermeye devam etmektedir.
Modern teknolojiyi sanatsal dokunuşlarla bütünleştirerek ekonomik ve dayanıklı prefabrik ürünler üretir.
Üretim kalitesi standartlarında teknolojiye ve çelik sanatına verdiği önem doğrultusunda sürekli yatırım yaparak, piyasadan farklı tasarımları ile sektörün öncü kuruluşlarından biri olma yönünde sizlerinde güveniyle emin adımlarla ilerlemektedir.

KALİTE VE TEKNOLOJİ

Villasav Prefabrik , her zaman kaliteli malzemeleri ileri teknoloji kullanarak hazırlar. “Yüksek müşteri memnuniyeti” adı verilen hizmet standartlarımızla Prefabrik Yapıların avantajlarını sizlere sunar.

İNSAN KAYNAKLARI

Kurumumuzun insan kaynakları politikası; adil, şeffaf ve sürekli gelişime dayalı uygulamalar ile nitelikli işgücü tarafından tercih edilir kurum olmak, bünyemizdeki yetenekleri en iyi şekilde yöneterek, rekabet gücümüzü ve kurumsal başarımızı desteklemektir.

Siz de projenizi hayata geçirmek için ilk adımı ofisimize gelerek atın…